x
سایت وکیل / agency / حضور ۱۰۵ هیات سیاسی در مراسم تحلیف نشان

حضور ۱۰۵ هیات سیاسی در مراسم تحلیف نشان

حضور ۱۰۵ هیات سیاسی در مراسم تحلیف نشان‌دهنده اشتیاق کشورها برای تعامل با ایران است

محمد قمی

نماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: حضور ۱۰۵ هیات سیاسی از کشورهای مختلف در مراسم تحلیف حکم رئیس‌جمهور نشان‌دهنده اشتیاق کشورها برای تعمیق روابط با ایران است.

محمد قمی در گفت‌وگو با ایسنا درخصوص پیام برگزاری باشکوه مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری در مجلس گفت: حضوراکثر قریب به اتفاق نمایندگان و تعداد زیادی از سفرا، چهره‌های فرهنگی و هنری، روسای جمهور و روسای مجالس و هیات‌های پارلمانی مختلف از کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی در این مراسم نشان‌دهنده اتحاد و همدلی در حل مسائل منطقه‌ای و جهانی و احترام به رئیس‌جمهور و ملت ایران است.

وی افزود: رئیس‌جمهور نیز در صحبت‌های خود و در حضور بسیاری از مسوولین بین‌المللی برای تعامل و همکاری با کشورها اعلام آمادگی و تمایل کرد. اما باید توجه کرد همه توفیقات در یک کشور به پشتوانه مردم حاصل می‌شود و رئیس‌جمهور بداند مدیون حضور مردم در انتخابات است و باید حق مردم و مطالبه آنها را مورد توجه قرار دهد و به سوگند خود برای سربلندی و اعتلای نظام جمهوری اسلامی عمل نماید.

این نماینده مجلس تصریح کرد: پیام مراسم پرشور امروز به دولت آمریکا و همه کسانی که به دنبال انزوای جمهوری اسلامی هستند این است که اگر این کشورها به دنبال برخورد خصمانه باشند رفتارهای آنها بی‌جواب نمی‌ماند و دولت جمهوری اسلامی ایران دولتی مقتدر و توانمند است و آمریکایی‌ها باید در رفتار و سیاست‌های خود بازنگری کنند و هرگز دل به منزوی کردن ایران نبندند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *