x
سایت وکیل / اخبار / اخبار قضایی / خانواده شهدا یادآور پیام صبر و استقامت هستند

خانواده شهدا یادآور پیام صبر و استقامت هستند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیم حمیدی در نخستین یادواره قاضی شهید ابراهیم کریمی اظهار داشت: شهدای قوه قضائیه و قضات شریفی که در این راه به شهادت رسیده‌اند به مولای خود امام علی (ع) اقتدا کرده‌اند و امروز خوشا به حال شهید کریمی، شهید نوری و دیگر شهدای دستگاه قضایی که به سعادت رسیده‌اند.

وی افزود: شهدای دستگاه قضایی در جایگاهی هستند که نیازی به تکریم و گرامیداشت ما ندارد و اگر امروز یادواره شهدا برگزار می‌شود به دلیل این است که ما نیازی از نیازهای خودمان را برطرف کنیم.

حمیدی ادامه داد: شهدا در جایگاهی هستند که خداوند متعال از آن‌ها تکریم می‌کند و مهمان خداوند هستند و نیازی به تکریم ما انسان‌های مادی ندارند.

رئیس‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان ادامه داد: این احساس نیاز ما است که با گرامیداشت یاد شهدا روح خود را به روح شهدا پیوند می‌دهیم و استمداد می‌گیریم که ما را هم مانند خودشان خدایی و آسمانی و شفاعت کنند و این است که باید یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم و با هدف تأمین نیاز خودمان راه و اهداف آن‌ها را ادامه بدهیم.

وی گفت: تجلیل از خانواده شهدا که حق بزرگی بر نظام دارند و با ما زندگی می‌کنند از اهداف برگزاری این‌گونه یادواره‌ها است که باید خانواده شهدا را تکریم و تجلیل کنیم و هرچند حضور خانواده این شهید در منطقه سخت بود اما حضورشان در این شهرستان مایه خیر و برکت است.

حمیدی ادامه داد: نباید خانواده شهدا به فراموشی سپرده شوند و باید حق آن‌ها باید در جامعه حفظ شود و آن‌ها یادآور پیام صبر، استقامت و اهداف آرمان‌های شهدا هستند.

وی در ادامه از احمد بیگی مشاور رئیس قوه قضاییه در امور ایثارگران، دکتر محمدرضا صارمی فرمانده مرکز بسیج قوه قضاییه، آقای هادی هاشمیان رئیس‌کل دادگستری استان گلستان و حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین مکارم شیرازی فرزند آیت‌الله مکارم شیرازی، سردار شعبانی و خانواده شهید کریمی که در این یادواره شرکت کردند و مسئولان شهرستان سراوان در برگزاری باشکوه نخستین یادواره قاضی شهید ابراهیم کریمی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *