خانه / اخبار / اخبار قضایی / دادستان شهرستان بافت منصوب شد

دادستان شهرستان بافت منصوب شد

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با حکم آیت الله آملی لاریجانی،رئیس قوه قضائیه خدابخش روح الامینی به سمت دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

امید است با درنظر داشتن اهمیت امر قضا ومسئولیت های سنگین ناشی از آن اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین وستم دیدگان وحمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده ودر انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی وقانونی وهمراه با سرعت لازم موفق وموید باشید.

شایان ذکر است خدابخش روح الامینی پیش از این به عنوان دادیار شهرستان بندرعباس،میناب ودادستان و رئیس دادگستری شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان و معاون دادستان سیرجان در حال فعالیت بوده است وتا به امروز با جدیت وپشتکار در این عرصه افتخار خدمت به مردم شریف استان کرمان وهرمزگان را داشته است.

نیکورز دادستان عمومی وانقلاب سابق بافت نیز به سمت دادستان عمومی وانقلاب شهرستان سیرجان منصوب شده است.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *