خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل اجرت المثل نحله / دختر 25 ساله هستم پدرم فوت کرده مادرم اجازه قانونی برای امور من دارد؟

دختر 25 ساله هستم پدرم فوت کرده مادرم اجازه قانونی برای امور من دارد؟

با سلام

با توجه به اینکه به سن قانونی رسیده اید برای انجام امور نیاز به شخصی ندارید فقط برای ازدواج در صورت فوت پدر نیاز به اذن ولی(پدر بزرگ) می باشد و در صورتی که ایشان نیز فوت کرده باشند دادگاه اجازه ازدواج را صادر می کند.

موفق باشید

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

زن و شوهر اگر راجع به مالکیت اثاث خانه به اختلاف برسند چگونه می توان مشکل را حل کرد ؟

بر اساس ماده 63 قانون اجرای احکام مدنی ، چنانچه اختلافی بوجود آید از اموال ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *