خانه / مشاوره وکیل تغییرات شرکت / وکیل تغییر اعضای شرکت / درصورت حضور اعضا و عدم موافقت یا خروج اینجانب از شرکت تکلیف چیست؟

درصورت حضور اعضا و عدم موافقت یا خروج اینجانب از شرکت تکلیف چیست؟

پیرو سوال مطرح شده در خصوص نحوه خروج از شرکت سهامی خاص با تعداد سهام شش عدد و سمت مدیرعامل شما فرمودید که خروج شما از شرکت تنها از طریق موافقت اعضا انجام میشود. ولی میتونید به اداره ثبت مراجعه کنید و درخواست آگهی دعوت دهید، اگر افراد حضور پیدا نکنند میتونید با صورتجلسه خروج و شماره و تاریخ آگهی دعوت از شرکت خارج شوید.حال اگر اعضا (که فکر میکنم رییس هیئت مدیره از سایر اعضا وکالت دارد)حضور پیدا کرده و با درخواست خروج اینجانب موافقت ننمایند تکلیف من برای خروج چیه؟با گفتگو با رییس هیئت مدیره ایشان اعلام داشتند که برای موافقت با خروج اینجانب از شرکت می بایست شخصی دیگری را با پرداخت مبلغی جایگزین خود کرده و مبلغی را نیز به عنوان ضرر و زیان جابجایی در شرکت پرداخت نمایم تا با خروج اینجانب موافقت کنند(مبلغی بالغ بر ۱۰ میلیون تومان). من مصمم برای خروج از شرکت می باشم چون از آینده همکاری با این شرکت بسیار نگرانم و توان پرداخت چنین مبلغی را هم ندارم.لطفا در پاسخ بعدی جهت مکالمه و سرعت عمل در خصوص پرسش و دریافت پاسخ ها در صورت مقدور بودن شماره تماسی را اعلام بفرمایید.

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

در خصوص خرید شرکت سهامی خاص

با سلام
قصد خرید یک شرکت پیمانکاری ( سهامی خاص ) را دارم.
بنا بر دلایلی ( احتمال خراب شدن رتبه پیمانکاری )نمیخواهم سهام را به نام خودم منتقل کنم و به صورت وکالتی میخواهم اقدام کنم .
ایا حق امضاء اوراق بها دار و چک ها به صورت وکالتی ممکن است ؟
ایا بعدا فروشندگان میتوانند مدعی سهم از سود و ... گردند ؟
اگر موردی هست که باید توجه کنم لطفا راهنمایی کنید .
با سپاس - .وزیری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *