x
سایت وکیل / مشاوره وکیل کیفری / وکیل منوب و جرح / در صورتیکه در شکایت ضرب و شتم مدارک محکمه پسند در خصوص شکایت موجود نباشد آیا با شهادت شهود قابل اثبات است؟

در صورتیکه در شکایت ضرب و شتم مدارک محکمه پسند در خصوص شکایت موجود نباشد آیا با شهادت شهود قابل اثبات است؟

با سلام و خسته نباشید روز 5 شنبه 22 مرداد از یک راننده پراید که قصد مسافر کشی داشت با ملیمت خواستم خوردروی خود را از جلوی کافی نت برداشته تا جلوی عبور و مرور گرفته نشور اما چون راننده مورد نظر توسط فرد یا افرادی تحریک شده بود به جسمی سخت و فلزی به داخل کافی نت حمله ور شد و علوه بر اسیب رسانی به در ورودی و عربده کشی و فراری شدن مشتریها باعث ایجاد رعب و و.حشت در من شد . هنگامی که رهگذران او را از کافی نت خارج کردند . در این هنگام من با پلیس 110 تماس گرفتم که موجب جری تر شدن وی شدن و شروع به فحاشی کرد و مرتبا با استعمال کلمه آلت تناسلی فحاشی می کرد که توسط عابرین مورد ضرب و شتم قرار گرفت و هنگامی که دوباره خواست از سلاح سرد استفاده کند خودروی وی نیز ار طرف عابرین پیاده آسیب دید .

سوال من اینست که وی چندین شاهد دروغین برای مرتبط کردن من با کتک خوردن او و آسیب خودرو معرفی کرده و من تنها دو شاهد دارم که می گویند نکردم اما هیچ اطلاعی از افرادی که ضرب و شتم انجام داده و به خودروی وی آسیب زده اند .

از شما راهنمایی می طلبم .

با تشکر فراوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *