خانه / مشاوره وکیل کیفری / وکیل منوب و جرح / در صورتیکه در شکایت ضرب و شتم مدارک محکمه پسند در خصوص شکایت موجود نباشد آیا با شهادت شهود قابل اثبات است؟

در صورتیکه در شکایت ضرب و شتم مدارک محکمه پسند در خصوص شکایت موجود نباشد آیا با شهادت شهود قابل اثبات است؟

با سلام و خسته نباشید روز 5 شنبه 22 مرداد از یک راننده پراید که قصد مسافر کشی داشت با ملیمت خواستم خوردروی خود را از جلوی کافی نت برداشته تا جلوی عبور و مرور گرفته نشور اما چون راننده مورد نظر توسط فرد یا افرادی تحریک شده بود به جسمی سخت و فلزی به داخل کافی نت حمله ور شد و علوه بر اسیب رسانی به در ورودی و عربده کشی و فراری شدن مشتریها باعث ایجاد رعب و و.حشت در من شد . هنگامی که رهگذران او را از کافی نت خارج کردند . در این هنگام من با پلیس 110 تماس گرفتم که موجب جری تر شدن وی شدن و شروع به فحاشی کرد و مرتبا با استعمال کلمه آلت تناسلی فحاشی می کرد که توسط عابرین مورد ضرب و شتم قرار گرفت و هنگامی که دوباره خواست از سلاح سرد استفاده کند خودروی وی نیز ار طرف عابرین پیاده آسیب دید .

سوال من اینست که وی چندین شاهد دروغین برای مرتبط کردن من با کتک خوردن او و آسیب خودرو معرفی کرده و من تنها دو شاهد دارم که می گویند نکردم اما هیچ اطلاعی از افرادی که ضرب و شتم انجام داده و به خودروی وی آسیب زده اند .

از شما راهنمایی می طلبم .

با تشکر فراوان

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

تخفیف مجازات در ضرب و شتم به چه صورت است؟

آیا امکان تخفیف مجازات در حبس تعزیری یکسال بدلیل درگیری با چاقو با توجه به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *