خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل طلاق از طرف مرد / در صورت متواری شدن زوجه و رابطه ی نامشروع ایشان چه مجازاتی وجود خواهد داشت؟

در صورت متواری شدن زوجه و رابطه ی نامشروع ایشان چه مجازاتی وجود خواهد داشت؟

در صورتیکه بتواند رابطه ی نامشروع ایشان را اثبات نماید میتوانند به راحتی زوجه را طلاق داده و دادگاه میزان مهریه ی زوجه را کاهش خواهد داد.لذا ایشان به مجازات شلاق تا ۹۹ ضربه محکوم خواهند شد.

موید باشید

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

در صورتیکه زوج حقوق زوجه را به صورت کامل پرداخت کرده باشد زوجه میتواند مانع طلاق شود؟

سلام
من 16 ماهه که ازدواج کردم و فرزندی هم ندارم. زنم بسیار حساس و تنش زاست و کم اهمیت ترین موضوعات از طرفش آنقدر پیگیری میشه که از حد و حوصله خارج میشه. با وصف اینکه بعد از خراب کردن همه چی و فحاشی کردن به اشتباش پی میبره و شدیدا عذرخواهی میکنه. ولی چون مکررا این قضیه تکرار میشه دیگه قابل تحمل نیست. من مهریه و صداقیه و جهیزیه ش رو نقدا پرداخت کردم و اقرارنامه محضری دارم. ایشون هیچ میلی به جدایی نداره و همیشه التماس به ادامه زندگی داره و منم معمولا صبر میکنم و میبخشم ولی تکرار و تکرار. مشاوره هم رفتیم. الان دیگه نه توان ادامه دارم و نه امید بهبود و میخوام جدا شم. اگه دادگاه برم و درخواست صدور گواهی عدم سازش بدم درسته ؟ دادخواستم چه عنوانی باید داشته باشه. و زنم میتونه توی روند مشکل ایجاد کنه. الان زنم منزل پدرش شهرستانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *