Home / اخبار / اخبار دادگستری / دستگاه قضایی نبض سلامت و صلابت نظام اسلامی است

دستگاه قضایی نبض سلامت و صلابت نظام اسلامی است

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، حجت الاسلام والمسلمین موحدی که در گردهمایی بزرگ قضات خراسان رضوی و تقدیر از قضات نمونه کشوری و استانی در مجتمع قضایی ولایت مشهد سخن می گفت با اشاره به جایگاه رفیع دستگاه قضایی گفت: وظیفه دادسرای انتظامی قضات صیانت از این نهاد مقدس و قضات خدمتگزار است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» در زمینه سلامت دستگاه قضایی خاطر نشان کرد: معظم له تأکید فرمودند با رفتارهای خلاف قانون برخورد کنید و اطلاع رسانی نیز انجام شود که این برخوردها موجب ارتقاء اعتماد بیشتر مردم به این مجموعه خواهد شد.

وی افزود: مردم باید بدانند که دستگاه قضایی با صلابت و در سلامت به وظیفه خود عمل می کند و بحمدالله نهادهای نظارتی از جمله دادسرای انتظامی قضات در این زمینه نقش بسیار مهمی دارند. وی خاطر نشان کرد: ما برای حفظ جایگاه و حیثیت قضات با دقت و وسواس زیادی مبتنی بر موازین شرعی و قانونی اقدامات مقتضی را به انجام می رسانیم.

دادستان انتظامی قضات تصریح کرد: گزینش، آموزش و نظارت سه اصل مورد توجه ماست که بسیار مهم نیز هست. وی خاطر نشان کرد: با هدف حمایت از قضات محترم، اقدامات نظارتی و پیشگیرانه در آینده تشدید خواهد شد چه آنکه دستگاه قضایی دستگاه بسیار مهمی است و در واقع نبض سلامت و صلابت نظام اسلامی است.


انتهای پیام/