خانه / اخبار / اخبار قضایی / دستگاه قضا در برخورد با مفاسد با صلابت عمل می‌کند

دستگاه قضا در برخورد با مفاسد با صلابت عمل می‌کند

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، محمد صمدی در جلسه تودیع و معارفه روسای دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آوج بیان کرد: تلاش ما معطوف بر امانت داری و ارائه خدمات در سایه مسئولیت پذیری خواهد بود.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بر قاطعیت در اجرای عدالت، انعطاف پذیری، تعامل، استقلال و تأثیرپذیری و اقتدار دستگاه قضا تأکید داشته اند که باید به صورت توأمان این موارد مورد توجه ما قرار گیرد.

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آوج اضافه کرد: قوه قضائیه پنجه و بازوی نظام است و در بحث مفاسد اقتصادی و اجتماعی موضوع صلابت دستگاه قضا و سلامت درون سازمانی و برون سازمانی را به وطر جدی مورد توجه داریم.

وی عنوان کرد: مطالبات و منویات رهبری را در راستای خدمت به مردم نصب العین خویش قرار داده و با همکاری و تعامل می توانیم عرصه خدمتی را با شرایط مطلوبی به پیش ببریم.

صمدی تصریح کرد: خدمت به مردم وظیفه و تکلیف قانونی و شرعی ماست که باید در این راستا بیش از پیش تلاش کنیم.

در ادامه دادستان سابق عمومی و انقلاب شهرستان آوج اظهارداشت: طی سه سال توفیق حضور در میان مرم شهرستان آوج تلاش ما بر این بود که جز عزت و سربلندی برای مردم هیچ نخواهیم و از مردم نیز جز نیکی ندیدم.

حجت الاسلام مصطفی امیدوار خاطرنشان کرد: از همکاری اقشار مختلف مردم که سعی کردند تا قاضی را در امر قضا تنها نگذارند، تشکر می کنم.

وی تأکید کرد: دادسراها در خط مقدم دستگاه قضایی هستند و کار دادسراها به گونه ای است که اقتضاآت دادسراها ایجاب می کند تا ما کارهای انجام دهیم که براساس قوانین و مقررات بر دوش ماست.

دادستان سابق عمومی و انقلاب شهرستان آوج یادآورشد: البته ما اجرای قانون منهای تعامل را قبول نداریم از این رو در راستای تعامل با دیگران اجرای قانون نیز داریم.

گفتنی است سرپرست دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان آوج پیش از این معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

مصوبه عجیب شورای شهر تهران برای مهاجران خارجی

مصوبه عجیب شورای شهر تهران برای مهاجران خارجی در این بین ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *