خانه / اخبار / اخبار قضایی / دستگاه قضا در برخورد با مفاسد با صلابت عمل می‌کند

دستگاه قضا در برخورد با مفاسد با صلابت عمل می‌کند

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، محمد صمدی در جلسه تودیع و معارفه روسای دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آوج بیان کرد: تلاش ما معطوف بر امانت داری و ارائه خدمات در سایه مسئولیت پذیری خواهد بود.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بر قاطعیت در اجرای عدالت، انعطاف پذیری، تعامل، استقلال و تأثیرپذیری و اقتدار دستگاه قضا تأکید داشته اند که باید به صورت توأمان این موارد مورد توجه ما قرار گیرد.

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آوج اضافه کرد: قوه قضائیه پنجه و بازوی نظام است و در بحث مفاسد اقتصادی و اجتماعی موضوع صلابت دستگاه قضا و سلامت درون سازمانی و برون سازمانی را به وطر جدی مورد توجه داریم.

وی عنوان کرد: مطالبات و منویات رهبری را در راستای خدمت به مردم نصب العین خویش قرار داده و با همکاری و تعامل می توانیم عرصه خدمتی را با شرایط مطلوبی به پیش ببریم.

صمدی تصریح کرد: خدمت به مردم وظیفه و تکلیف قانونی و شرعی ماست که باید در این راستا بیش از پیش تلاش کنیم.

در ادامه دادستان سابق عمومی و انقلاب شهرستان آوج اظهارداشت: طی سه سال توفیق حضور در میان مرم شهرستان آوج تلاش ما بر این بود که جز عزت و سربلندی برای مردم هیچ نخواهیم و از مردم نیز جز نیکی ندیدم.

حجت الاسلام مصطفی امیدوار خاطرنشان کرد: از همکاری اقشار مختلف مردم که سعی کردند تا قاضی را در امر قضا تنها نگذارند، تشکر می کنم.

وی تأکید کرد: دادسراها در خط مقدم دستگاه قضایی هستند و کار دادسراها به گونه ای است که اقتضاآت دادسراها ایجاب می کند تا ما کارهای انجام دهیم که براساس قوانین و مقررات بر دوش ماست.

دادستان سابق عمومی و انقلاب شهرستان آوج یادآورشد: البته ما اجرای قانون منهای تعامل را قبول نداریم از این رو در راستای تعامل با دیگران اجرای قانون نیز داریم.

گفتنی است سرپرست دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان آوج پیش از این معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا بود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *