x
سایت وکیل / اخبار / اخبار دادگستری / دستگیری جاعل رشوه دهنده به مامور نیروی انتظامی/ کشف 214 قطعه مهر مراجع دولتی و 5 هزار گواهینامه از متهم

دستگیری جاعل رشوه دهنده به مامور نیروی انتظامی/ کشف 214 قطعه مهر مراجع دولتی و 5 هزار گواهینامه از متهم

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان البرز در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی اظهار کرد: جاعل مهر مراجع دولتی و خصوصی که در راستای فرار از جرم به پرداخت رشوه به مامور نیروی انتظامی اقدام کرده بود دستگیر شد.

وی گفت: با تشدید اقدامات اطلاعاتی و فنی از سوی اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری و صدور دستورات قضایی، یگان مذکور متوجه فردی با هویت «ل.چ» شده است که در زمینه صدور اسناد آموزشی و تحصیلی مجعول و تولید انبوه مهر مراجع دولتی اهم از قضایی – دانشگاهی – ثبت احوال – آموزش و پرورش و … فعالیت می کرده که پس از تکمیل تحقیقات، متهم چند روز قبل دستگیر می شود.

حاجی رضا شاکرمی افزود: در بازرسی از منزل متهم 214 قطعه مهر مراجع دولتی اهم از قضایی، ثبتی، آموزشی، دانشگاهی و خصوصی به همراه بالغ بر 300 لیبل تولید مهر کشف و ضبط می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز تصریح کرد: متهم در راستای فرار از جرم اقدام به صدور یک فقره چک به مبلغ 125 میلیون ریال در وجه حامل و تحویل آن به ماموران انتظامی می‌نماید که مراتب از سوی ضابطین صورت جلسه شده است.

وی ادامه داد: متهم پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین بازداشت موقت جهت تکمیل تحقیقات در اختیار مرجع انتظامی قرار می‌گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز خاطرنشان کرد: همچنین در بازرسی از منزل متهم بالغ بر 5000 برگ خام انواع گواهینامه پایان دوره آموزشی، مجوز حمل سلاح و دستگاه ساخت و مهر کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/