خانه / اخبار / اخبار قضایی / دستگیری دو نفر از عوامل اسیدپاشی مرگبار در زابل

دستگیری دو نفر از عوامل اسیدپاشی مرگبار در زابل

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی از دستگیری دو نفر از عوامل اسیدپاشی در زابل خبر داد و گفت: هفته گذشته فردی بر اثر مسائل و اختلافات خانوادگی مورد اسیدپاشی قرار گرفت که پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده متاسفانه فوت کرد.

وی در تشریح آخرین وضعیت این خبر افزود: سه نفر در این رابطه دخیل بودند که دو نفر از این عوامل دستگیر و یک نفر نیز تحت تعقیب قضایی قرار دارد.

به گزارش ، سه شنبه شب هفته گذشته یک مورد اسیدپاشی به دستگاه انتظامی زابل گزارش شد که قربانی این حادثه برای درمان به زاهدان منتقل شد؛ اما شدت جراحات به حدی بود که به مرگ وی انجامید.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *