خانه / اخبار / اخبار قضایی / دستگیری قاتل پس از ۹سال در فاریاب کرمان

دستگیری قاتل پس از ۹سال در فاریاب کرمان

مهدی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی از دستگیری متهم (الف.د) به اتهام قتل در شهرستان فاریاب خبر داد وافزود:قاتل جوانی ۲۷ساله است که عدم کنترل خشم آنی منجر به این جنایت شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت:مقتول در سال ۸۶در یک نزاع دست جمعی پس از تصادف مورد ضرب وجرح قرار گرفته و در اثر شدت جراحات وپس از از دست دادن تعادل روحی وروانی در سال ۱۳۹۰فوت می کند.

این مقام قضائی تصریح کرد: پزشکی قانونی علت تامه فوت را ناشی از ضربات وارده به سر متوفی در ۴سال قبل از فوت اعلام کرده است.

وی ادامه داد:پس از تحقیق و نیابت قضائی به دادگاه شهرستان فاریاب وصدور دستورات لازم،متهم شامگاه گذشته در محل مخفیگاهش در فاریاب دستگیر شد.

اکبری اعلام کرد:متهم پس از تفهیم اتهام وصدور بازداشت موقت،روانه زندان کهنوج شده است.

این مقام قضائی با اشاره به آیه( “الَّذِینَ یُنفِقُونَ فِی السَّرَّاء وَالضَّرَّاء وَالْکَاظِمِینَ الْغَیْظَ وَالْعَافِینَ عَنِ النَّاسِ وَاللّهُ یُحِبُّ الْمُحْسِنِینَ” همانا که در توانگری و تنگدستی، انفاق می‌کنند و خشم خود را فرو می‌برند و از خطاهای مردم درمی‌گذرند و خدا نیکوکاران را دوست دارد)،افزود:ضرورت دارد افراد در مواقع عصبانیت برخشم خود کنترل نمایند تا ازبروز چنین حوادثی جلوگیری شود.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *