x
سایت وکیل / اخبار / اخبار دادگستری / رئیس جدید دادگستری شهرستان بوئین زهرا معرفی شد

رئیس جدید دادگستری شهرستان بوئین زهرا معرفی شد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، طی مراسمی حجت الاسلام حسین یوسفی زرومی به عنوان رئیس دادگستری شهرستان بوئین زهرا به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

امام جمعه بوئین زهرا در این مراسم بیان کرد: باید مدیران را به دو دسته تقسیم کرد؛ یک عده شکم پر و عده ای نیز شکم خالی هستند.

حجت الاسلام محمد زرینه ادامه داد: مدیران شکم پر نیازی به مصداق ندارند چراکه طی یک ماه اخیر نام این مدیران را کم ندیده ایم که فهرست هزار نفری مدیران با حقوق های نجومی از همین دسته هستند.

وی افزود: مقام معظم رهبری به خوبی فرمودند که اینها به درهم و دینار هجوم نبردند بلکه اینها به ارزش ها هجوم بردند و اعتماد مردم را به نظام لکه دار کردند از این رو به بیانی باید گفت که اینها خائن هستد.

امام جمعه بوئین زهرا عنوان کرد: مقام معظم رهبری خواستار عزل اینها شدند ولی متأسفانه شاهد اعمال فشار به وزیر اقتصاد دارایی برای جلوگیری از برکناری این چند نفر هستیم.

وی تصریح کرد: در نظامی که خون بهای 300 هزار شهید است باید خود را ساخته و آماده کنیم و بدانیم حساس ترین، لطیف ترین و ظریف ترین نقطه ای که حیات بشری متأثر از آن بوده است، اجرای عدالت است که این مهم به دستگاه قضایی سپرده شده است.

امام جمعه بوئین زهرا اعلام کرد: اگر عدالت در جای مناسبش اجرا نشود هیچ سنگی روی سنگ بند نمی شود، کالاهای قاچاق با کمال تأسف همچنان وارد کشور می شود و مردم انتظار دارند دستگاه قضا با کسانی که حریم قانون را رعایت نمی کنند در چنگال قانون به مجازات برسند.

وی تأکید کرد: آیا وجدان می پذیرد که یک کارمند 700 هزار تومان و فرد دیگر 700 میلیون تومان بگیرد از این رو وظیفه دستگاه قضا بسی سنگین است و در شرایط فعلی که شاهد هجوم به ارزش ها و اعتقادات از سوی دشمن هستیم، این گونه تبعیض ها باید مورد بررسی دستگاه قضا قرار گیرد.

حجت الاسلام زرینه به اقدامات دستگاه قضایی در این شهرستان اشاره کرد و اظهارداشت: سه سال قبل مردم در مراجعات مختلف از دستگاه قضا شکایت داشتند ولی با تلاش جمعی همکاران این موضوع را امروز شاهد نیستیم.

در ادامه فرماندار شهرستان بوئین زهرا بیان کرد: این جلسه ها همه برای آن است که بدانیم فرصت ها چه زود می گذرد و در این میان باید توفیق خدمت در نظام اسلامی را قدر بدانیم.

ارسلان قاسمی مدانی ادامه داد: حال که مسئولیت در نظام اسلامی یافته ایم، بدانیم که بر اساس بیان امام (ره) و تأکید رهبری، مردم ولی نعمت ما هستند و از فرصت خدمتی خویش باید استفاده کنیم و آنچه مرضی درگاه الهی است را رقم بزنیم و به گونه ای عمل کنیم که مردم از ما ناراضی نباشند.

وی یادآورشد: دستگاه قضا در صف مقدم اجرای عدالت است و مردم از این دستگاه انتظار دارند تا در این جهت با جدیت تلاش کند.

گفتنی است حجت الاسلام حسین یوسفی زرومی رئیس جدید دادگستری شهرستان بوئین زهرا پیش از این مسئولیت ریاست دادگستری شهرستان آوج را بر عهده داشته است و حجت الاسلام علی مظفری پس از این در مسئولیت معاونت رئیس دادگستری شهرستان قزوین حضور خواهد داشت.

انتهای پیام/