x
سایت وکیل / اخبار / اخبار دادگستری / رئیس جدید دادگستری چرام منصوب شد

رئیس جدید دادگستری چرام منصوب شد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کهگیلویه وبویراحمد ، رئیس جدید دادگستری شهرستان چرام با حضور رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و نماینده شهرستان کهگیلویه و جمعی از مسئولان قضایی و اجرایی استان برگزار شد.

دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین مزارعی گفت: ایجاد امنیت پایدار یکی از تکالیف اصلی دستگاه قضائی است و از همه مردم می خواهیم در این زمینه با نهادهای دست اندرکار امنیت استان همکاری کنند.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به نقش مهم دستگاه قضا در پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: دستگاه قضایی با وجود بار سنگین قضاوت در زمینه های فرهنگی و اجتماعی مقابله با جرایم و آسیب ها پیشقدم شده است.

رئیس شورای قضایی استان یادآور شد: باید از ظرفیت مهم نیروهای نظامی وانتظامی در برقراری امنیت و آرامش پایدار در سطح جامعه استفاده کنیم و در این زمینه نیروهای انتظامی را یار و یاور خود می دانیم.

حجت الاسلام مزارعی صلابت را لازمه همکاری با نیروهای امنیتی و انتظامی عنوان کرد و گفت: برخورد سریع و قانونی در کمترین زمان ممکن با متجاوزان و اخلال گران نظم عمومی برای دادگستری اولویت بالایی دارد .

وی اضافه کرد: استان ما در یک سال گذشته در زمینه های مختلف به ویژه کاهش نزاع دسته جمعی، فرایند دادرسی پرونده ها و رای قاطع و متقن قضات رتبه های بالایی در سطح کشور کسب کرده است.

در ادامه این جلسه فرماندار چرام با تقدیر از عملکرد دادگستری شهرستان چرام اظهار کرد: رییس سابق دادگستری چرام علاوه بر خوشرویی و تعامل با دستگاه اجرایی در اجرای قانون، محکم قاطع عمل می کردند و در احقاق حقوق مردم و دولت با کسی مماشات نمی کردند.

در پایان این مراسم از زحمات محمد برازنده، رییس سابق دادگستری شهرستان چرام تقدیر شد.

انتهای پیام/