x
سایت وکیل / اخبار / رئیس دادگستری استان مرکزی علت بازداشت مدیرعامل «آذرآب» را تشریح کرد

رئیس دادگستری استان مرکزی علت بازداشت مدیرعامل «آذرآب» را تشریح کرد

رئیس دادگستری استان مرکزی علت بازداشت مدیرعامل «آذرآب» را تشریح کرد

رئیس کل دادگستری استان مرکزی علت بازداشت مدیرعامل شرکت آذراب اراک به دستور دادستان این شهر را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام قاسم عبداللهی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص جزئیات بازداشت مدیرعامل شرکت آذراب اراک، گفت: برخی اقدامات مدیرعامل این شرکت که موجب بروز بی نظمی شده بود منجر به صدور دستور از سوی دادستان برای بازداشت وی شد.

وی ادامه داد: عدم اجرای مصوبات شورای تامین از سوی مدیرعامل شرکت و ایجاد بی نظمی و اخلال در نظم عمومی که منجر به درگیری بین کارگران و نیروی انتظامی شد و موجب ضرب و جرح کارگران این شرکت شد، علت بازداشت مدیرعامل این شرکت است.

رییس کل دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: انجام اقداماتی از سوی مدیر عامل شرکت مبنی بر عدم تشکیل مجمع که منتهی به اخلال در نظم عمومی شده است از دیگر دلایل بازداشت وی است.

وی گفت: یکسری مباحث مالی در حوزه داخلی شرکت نیز مطرح است از جمله اینکه مدیرعامل این مجموعه پس از دریافت وجوهی در قالب وام از این وام‌ها در جای دیگری غیر از شرکت بهره‌برداری کرده که از دیگر موارد منتهی به بازداشت بوده است.

عبداللهی بیان کرد: دستگاه قضایی به جد به این موضوع ورود پیدا کرده و با دستگیری مدیرعامل و با انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی ابعاد گوناگون این موضوع، نتایج آن اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا مدیر عامل شرکت آذراب می تواند با تامین وثیقه آزاد شود، گفت: فعلا قرار بازداشت موقت برای وی صادر شده است و در حال حاضر نمی توان وثیقه‌ گذاشت تا مراحل بعدی قضایی صورت گیرد.

انتهای پیام

[ad_2] منبع خبرگزاری ایسنا

l

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *