خانه / اخبار / اخبار قضایی / رئیس کل دادگستری اردبیل از حوزه قضایی مشکین شهر بازدید کرد

رئیس کل دادگستری اردبیل از حوزه قضایی مشکین شهر بازدید کرد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی قاصدی رئیس کل دادگستری استان اردبیل، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل، رئیس شوراهای حل اختلاف استان اردبیل به همراه معاون فرهنگی و مسئول روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان از حوزه قضایی مشکین شهر بازدید کردند.

بررسی وضعیت حوزه قضایی و دیدار با کارکنان و قضات دادگستری شهرستان مشکین شهر و استماع مسایل و مشکلات آنان و نیز انجام نظارت‌های لازم از دیگر برنامه‌های این بازدید بود.

در ابتدای این بازدید و قبل از شروع وقت اداری مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور کارکنان دادگستری مشکین شهر، همراه با مداحی محمدباقر منصوری ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت در محل نمازخانه دادگستری شهرستان مشکین شهر برگزار گردید.

در این مراسم از سه نفر از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی پرسش از موعود و پرسمان مهدویت کارکنان دادگستری شهرستان مشکین شهر تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *