خانه / اخبار / اخبار قضایی / راه‌اندازی شبکه cms به منظور بهبود روند رسیدگی به پرونده‏‎ها/ لزوم ارتقای کارآمدی کمی و کیفی شوراهای حل اختلاف

راه‌اندازی شبکه cms به منظور بهبود روند رسیدگی به پرونده‏‎ها/ لزوم ارتقای کارآمدی کمی و کیفی شوراهای حل اختلاف

«جلیل افلاکی» رئیس دادگستری شهرستان جلفا در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با اشاره به قانون جدید شوراهای حل اختلاف اظهار کرد: باتوجه به قانون جدید شوراهای حل اختلاف و ارتقاء سطح صلاحیت رسیدگی در شوراها، باید اعضاء شورا نیز در رسیدگی به پرونده ها تخصصی تر انجام وظیفه کنند و هماهنگی لازم را با قضات شورا داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به گستردگی کاری و حجم پرونده های ارجاعی، شورای حل اختلاف ارتقاء سطح امکانات و توانمند سازی نیروهای شاغل از اولویت‎های کاری ما در شهرستان جلفا است.


رئیس دادگستری شهرستان جلفا تاکید کرد: پیگیری راه اندازی شبکه cms، نحوه تشکیل و رسیدگی به پرونده‌ها به منظور بهبود روند رسیدگی به پرونده‎ها در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *