خانه / اخبار / اخبار قضایی / رسیدگی به مشکلات قضایی 157نفر از شهروندان شهرستان بافت

رسیدگی به مشکلات قضایی 157نفر از شهروندان شهرستان بافت

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کرمان گفت: در ملاقات مردمی رئیس كل دادگستری استان کرمان به مشکلات قضایی 157 نفر از شهروندان شهرستان های رابر،بافت و ارزوئیه رسیدگی ودستورات قضائی لازم صادر شد.

محمد بصیریان افزود: تقاضای عفو وتخفیف مجازات واعطای مرخصی به زندانیان، تقاضای اعسار و تسریع در رسیدگی به پرونده بیشترین درخواست های مردمی بود که در جهت حل وفصل همه مسائل مطرح شده دستورات لازم داده شد.

گفتنی است در این دیدار اسلامی،معاون منابع انسانی،شفیعی،رییس حفاظت اطلاعات دادگستری،بخشی،معاون برنامه ریزی،مبشری،نظارت وارزشیابی قضات،سپهری،رئیس دادگستری بافت و روح الامینی دادستان بافت،موحد،رییس كل دادگستری استان را همراهی کردند.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *