خانه / اخبار / اخبار قضایی / رسیدگی سریع و خارج از نوبت به پرونده‎های مربوط به تصرفات اراضی ملی

رسیدگی سریع و خارج از نوبت به پرونده‎های مربوط به تصرفات اراضی ملی

«محمدحسن نوقربانی» دادستان عمومی و انقلاب عجب شیر، در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با اشاره به ضرورت برخورد با پدیده زمین‌خواری با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه اظهار کرد: عزم دادگستری عجب شیر در خصوص مبارزه قاطع با متصرفان اراضی ملی و تغییر دهندگان غیرمجاز کاربری اراضی زراعی و باغی، جزم است و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی از آمادگی مجموعه دادسرای عجب شیر بر رسیدگی سریع و خارج از نوبت به پرونده های مربوط به تصرف اراضی ملی و تغییر کاربری غیرمجاز اراضی زراعی خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب عجب‎شیر در پایان خواستار برخورد جدی نهادهای ذیربط به ویژه ادارات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی و آبخیزداری با متخلفان و تشکیل پرونده برای آنها شد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *