خانه / وکیل دعاوی کیفری جزایی / زمان صدور حکم عامل قتل « اهورا »

زمان صدور حکم عامل قتل « اهورا »

زمان صدور حکم عامل قتل « اهورا »

احمد سیاوش‌پور با اشاره به برگزاری دادگاه پرونده کشته شدن هولناک کودک خردسال گیلانی در روز هشتم آذر جاری گفت: در این دادگاه، متهم پرونده دفاعیات خود را مطرح کرد و اولیای دم نیز درخواست قصاص دادند. به همین خاطر دادگاه، اکنون در حال آخرین بررسی‌ها است تا بتواند رأی نهایی خود را صادر کند.او با بیان اینکه متهم قتل Murder «اهورا» در دادگاه، آخرین دفاعیات خود را مطرح کرده است عنوان داشت: متهم این پرونده، اعترافات خود مبنی بر ارتکاب قتل و تجاوز Rape را انکار کرده اما رأی دادگاه براساس مستندات موجود در پرونده صادر می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان گیلان با اعلام اینکه دادگاه براساس قانون، یک هفته مهلت بررسی نهایی پرونده را دارد، گفت: در صورت بروزنیافتن موارد خاص، رأی دادگاه درباره پرونده «اهورا» بزودی اعلام می‌شود.
سیاوش‌پور در پاسخ به شایعات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون اظهارات متهم مبنی بر درخواست مادر اهورا برای فرار Escape وی از بیمارستان گفت: چنین موردی اصلاً در دادگاه مطرح نشده است بنابراین درباره آن اظهارنظری نمی‌کنم.
اهورا کودک سه ساله‌ای بود که چندی پیش دریکی ازمحلات شهر رشت توسط ناپدری‌اش به شکلی هولناک به قتل رسید و موجی از اندوه، تأسف و نگرانی را در بین خانواده‌ها ومردم سراسر کشورایجاد کرد.متهم پرونده پس ازدستگیری در وقت فوق‌العاده پای میزمحاکمه ایستاد اما درجلسه دادگاه اتهام قتل و تجاوز به پسرخوانده‌اش را رد کرد ومدعی شد: تمامی اعتراف‌های قبلی‌اش تحت فشار بوده است. این درحالی است که تمامی شواهد و مستندات از ارتکاب قتل پسربچه به دست وی حکایت دارد.

[ad_2] منبع وکیل ملت

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

رضا ضراب اعتراف کرد

آسوشیتدپرس به نقل از مقامات قضایی آمریکا رضا ضراب اعتراف کرد   تاجر معروف ایرانی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *