x
سایت وکیل / اخبار / ساخت زندان جدید هشترود

ساخت زندان جدید هشترود

معاون اداره‌کل زندان‌های استان آذربایجان‌شرقی گفت: برای آزادسازی 584 نفر زندانی جرائم غیر عمد محبوس در زندان‌های استان، که بالای 50 میلیارد تومان بدهی دارند نیاز به یک همت خاص از طرف نیکوکاران و خیرین است.

به گزارش ایسنا، «ایرج قیصرنژاد» در مراسم جشن گلریزان هشترود که برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار شد، خاطرنشان کرد: اگر مردم نوع‌دوست و نیکوکار استان، برای آزادی زندانیان مبلغ 10میلیارد تومان به اداره‌کل زندان‌ها کمک کنند همه زندانیان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده باز می‌گردند.

وی از ساخت زندان جدید در هشترود خبر داد و افزود: اعتبار اولیه 50 میلیون تومانی برای ساخت این مجموعه اختصاص داده شده و به زودی کار ساخت ساختمان زندان آغاز خواهد شد.

«شاهرخ اسدالهی»، دادستان هشترود نیز در این مراسم اظهار کرد: برگزاری جشن‌های گلریزان برای کمک به هم نوع یک سنت حسنه است که از دیر باز در کشور ایران رایج بوده و مردم با این کار به کمک نیازمندان می آیند.

وی گفت: از 120نفر زندانی محبوس در زندان هشترود 13 نفر به‌علت جرائم غیر عمد در زندان به سر می‌برند که مجموع بدهی‌هایشان سه میلیارد و 380 میلیون تومان است از این‌رو از خیرین و نیکوکاران تقاضامندیم با انفاق و کمک به زندانیان و آزاد کردن آن ها، چندین خانواده را از تیررس آسیب های اجتماعی دور کنند.

دادستان هشترود یادآور شد: کل مبلغ جمع‌آوری شده برای آزاد کردن زندانیان جرائم غیرعمد در دو شهرستان هشترود و چاراویماق 155 میلیون تومان است که 17 میلیون تومان از این مبلغ سهم خیرین هشترودی و 138 میلیون تومان نیز سهم خیرین چاراویماقی است.

انتهای پیام

منبع خبرگزاری ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *