خانه / اخبار / اخبار قضایی / سرپرست معاونت حقوقی سازمان بازرسی و بازرس کل استان تهران منصوب شدند

سرپرست معاونت حقوقی سازمان بازرسی و بازرس کل استان تهران منصوب شدند

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، ناصر سراج در احکام جداگانه‌ای علی فرهادی را به‌عنوان سرپرست معاونت حقوقی و نظارت همگانی سازمان بازرسی کل کشور و محمد صادق‌پور را به‌عنوان سرپرست منطقه ۱ بازرسی و بازرس کل استان تهران منصوب کرد.

فرهادی پیش از این، سرپرست منطقه ۱ بازرسی و بازرس کل استان تهران و صادق‌پور نیز مدیرکل دفتر بررسی و تنقیح گزارش‌های سازمان بازرسی کل کشور بود.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونت حقوقی و نظارت همگانی سازمان و بازرس کل استان تهران عصر امروز با حضور قاضی سراج، اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران، استاندار و فرماندار تهران و شهرری، مدیران کل و رؤسای دستگاه‌های اجرایی استان تهران، معاونین و بازرسین کل سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.

انتهای پیام/

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *