x
سایت وکیل / اخبار / اخبار قضایی / شكوفایی و رونق اقتصاد به پشتوانه قدرت و اقتدار نظام اسلامی است

شكوفایی و رونق اقتصاد به پشتوانه قدرت و اقتدار نظام اسلامی است

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری کل استان گیلان، احمد سیاوش پور رئیس كل دادگستری استان گیلان در نشست تعامل فرماندهان نیروی انتظامی گیلان با مسئولان قضایی با بیان اهمیت،جایگاه و منزلت نیروی انتظامی و تاثیر اقدامات آنان در برقراری امنیت جامعه تصریح كرد: امروز دشمنان حسرت امنیت و آرامش كشورما را داشته و از تمام توان خود در سلب امنیت ایران استفاده می كنند.

رئیس شورای قضایی استان در ادامه افزود: شكوفایی و رونق اقتصاد و فرهنگ به پشتوانه قدرت و اقتدار نظام اسلامی است و بخش قابل توجهی از این اقتدار با فداكاری نیروهای نظامی و انتظامی محقق می شود.

سیاوش پور نیروی انتظامی و دستگاه قضایی را مكمل یكدیگر دانست و تاكید كرد: فعالیت های این دو دستگاه خصوصا در حوزه پرونده های كیفری پیوستگی زیادی دارد.

ارشدترین مقام قضایی استان با اعلام اینكه كاهش مدت زمان وقوع جرم و اجرای مجازات تاثیرات مثبتی بر جامعه دارد افزود : این مسئله باعث احساس امنیت بیشتر در سطح جامعه خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به شرایط خاص گردشگری ،جمعیت متراكم گیلان و تردد مسافران تصریح كرد: امنیت در استان در سطح مطلوبی بوده و به جهت نجابت و فرهنگ بالای مردم گیلان، جرائم خشن در استان بسیار ناچیز میباشد.

سردار میرحیدری فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به اینكه بسیاری از متخلفان جرائم مهمه از خارج از استان وارد می شوند تصریح كرد: با همكاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی راهكارهای لازم در جهت مجازات هرچه بیشتر مجرمان اندیشیده شود.

سردار میرحیدری با گلایه مندی از بعضی از دستگا ه های اجرایی كه در حفظ حقوق بیت المال كوتاهی می نمایند گفت: نهادهای اجرایی باید حقوق مردم را در اولویت امور خود قرارداده و واز تضییع حقوق مردم اجتناب نمایند.

فرمانده نیروی انتظامی استان در پایان با تشكر از روسای دادگستری ها و دادستانها به جهت همكاری و تعامل سازنده با فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان ها خاطر نشان كرد: این همیاری و همدلی موجب تقویت روحیه پرسنل نیروی انتظامی خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *