خانه / اخبار / اخبار قضایی / صعود گروه کوهنوردی دادگستری تبریز به ارتفاعات دارانداش

صعود گروه کوهنوردی دادگستری تبریز به ارتفاعات دارانداش

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، گروه کوهنوردی دادگستری تبریز به قصد صعود به ارتفاعات دارانداش شهر زنوز به شهرستان مرند عزیمت کرد.

گروه اعزامی از ساعت ۶ صبح حرکت خود را از محل نصف راه تبریز شروع و با صرف صبحانه در منطقه ماهار شهر زنوز صعود خود را طی سه مرحله از ساعت ۱۱ صبح شروع کرد.

گروه در مرحله اول با ۳ ساعت کوهپیمایی، خود را به جویبارهای خروشان دارانداش رساند و با گذر از صحنه های بکر و بسیار زیبای طبیعی به راه خود ادامه داد. در مرحله دوم پس از ۲ ساعت طی مسافت در رودخانه و گذر از آبشارهای خروشان و صعب العبور و صرف نهار، مسیر خود را ادامه داد. در مرحله سوم طی ۳ ساعت صعود از ارتفاعات کار خود را جهت مراجعت به تبریز، به اتمام رساند.

گروه اعزامی به سرپرستی و هدایت فنی حسن پورابراهیم و با حضور ابراهیم حسن پور، حسین جعفری، مهدی کریم زاد استادی، سیامک نریمانی، ناصر مغفرت، هادی پورعلی، یوسف عارفی کیا، مجید عبدالهی، میلاد موسی نژاد، حسن الوندی، بلال محسن زاده و حسین پورابراهیم صعود مذکور را انجام دادند.

انتهای پیام/

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *