خانه / اخبار / اخبار قضایی / طرح‌های عمرانی برای اشتغال زندانیان رای باز در دستور کار قرار گرفته است

طرح‌های عمرانی برای اشتغال زندانیان رای باز در دستور کار قرار گرفته است

به گزارش گروه حقوقی و قضای به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها، سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان آذربایجان شرقی از قسمتهای مختلف به ویژه کارخانجات زندان مرکزی تبریز بازدید کرد.

نواداد در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از برنامه های بسیار مناسب زندان در امر اصلاح و تربیت در راستای کاهش جمعیت کیفری و اقدامات بسیار خوب مدیر کل و مجموعه همکاران نسبت به آموزش و اشتغال زندانیان و کسب درآمد جهت معیشت خود و خانواده آنها و توانمند نمودن زندانیان را امری مهم برای کاهش ورودی مجدد آنها دانست.

وی روحیه خوب زندانیان را برگرفته از فعالیت و پویایی در زندان بیان کرده و افزود امیدوارم این نشاط به خانواده آنها نیز تسری پیدا نماید.

نواداد ضمن بازدید از کارخانجات گفت : کیفیت بالای تولیدات نشان دهنده آموزش علمی و عملی زندانیان می باشد که می تواند جایگاه مناسبی در میان تولیدات کشور برای خود باز کند و موجب رقابت با سایر تولیدات می گردد.

معاون استاندار از ایجاد مکانهای مناسب به عنوان طرح استانی برای اشتغال زندانیان رای باز در سطح استان با امکانات مناسب خبر داده و توضیح داد امیدواریم با عملیاتی نمودن این طرحها بتوانیم از دغدغه اشتغال دولت و در راستای آن مسئولین استان به ویژه برای زندانیان بکاهیم تا این عزیزان بعد از آزادی نیز فردی مثمر ثمر برای جامعه و خانواده خود باشند.

وی در ادامه از کلیه طرحهای پیشنهادی از سوی مدیرکل زندانها تقدیر و تشکر نموده و نسبت به عملیاتی کردن آنها واخذ دستورات لازم از استاندار استان جهت اجراء و کاهش آلام جامعه حمایت کرده و جامعه زندان را جزوء اقشار آسیب پذیر دانست.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *