Home / اخبار / اخبار قضایی / فعالیت گروه NA در سلامت افراد و خانواده موثر است

فعالیت گروه NA در سلامت افراد و خانواده موثر است

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‎های استان بوشهر، جلسه هماهنگی گروه NA با حضور مسئولین بازرسی ، حفاظت و مدیر داخلی در اتاق واحد فرهنگی زندان دشتستان برگزار شد.

بنابراین خبر اولین جلسه نمایندگان بین گروه NA ،همیاران و مسئولین شورای فرهنگی اندرزگاهها با محوریت طرح و حل مشکلات و فعالیت های سه ماهه اول سال جاری تشکیل و ارزیابی شد.

حیدری مسئول واحد سلامت ، اصلاح و تربیت زندان دشتستان در این باره گفت: اعضاء گروه NA کسانی هستند که پس از ضلالت توفیق یافته اند در مسیر هدایت قرار گیرند و می توانند مصداق « وتواصو بالحق » باشند تا به دیگر همنوعان خود کمک کنند و با ترک دوستان ناباب سلامتی خود را بازیابند و خود و خانواده ایشان را از فلاکت و بیماری نجات دهند به همین علت کارکرد گروه NA متمایز و موثر ارزیابی می شود.


وی ادامه داد: NA بخشی از زیر مجموعه خانواده فرهنگی است و مسئولین نیز همیشه گروه NA و فعالیت های فرهنگی را مورد حمایت خویش قرار داده اند .

در ادامه حیدری مسئول واحد سلامت ،اصلاح و تربیت در خصوص تأکید ریاست محترم زندان مبنی بر توجه ویژه به گروههای هدف از جمله گروه NA بیان کرد: که با تشویق و ترغیب مددجویان به این گروه یکی از موارد کاهش آسیب است و این امر مهم باعث بازگشت مثبت مددجویان به خانواده و جامعه و همچنین مستحکم نمودن خانواده است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *