Home / اخبار / اخبار قضایی / قرآن، حبل المتین آسمان است

قرآن، حبل المتین آسمان است

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، محمدرضا عرشیان در جلسه برنامه ریزی برگزاری مسابقات قران قوه قضاییه در مرحله استانی افزود : دستورالعمل زندگی رو به تعالی و رسیدن به کرانه های خوشبختی در قران است و باید درگیر و داد زندگی مادی و همچنین روزمرگی های زندگی امروزی ، فرصت انس با قران را برای کارکنان و خانواده ها خلق کرد.

وی با اشاره به امکان حضور نوادگان کارکنان در مسابقات قران کریم سال جاری قوه قضائیه ، اظهار داشت : قوه قضاییه با تنظیم دستورالعمل جدید مسابقات قران در پی فراهم آوردن فرصتی است که همه اعضای خانواده در رده ها و رشته های مختلف بتوانند در یک فضای رقابت سالم با قران مجالست و موانست پیدا کنند.

این مقام مسئول 4 شهریور را زمان برگزاری مسابقات مرحله استان مسابقات قران ذکر کرد و ابراز داشت : دستگاه های وابسته به قوه قضاییه و حوزه های قضایی باید تا 15 روز قبل از این تاریخ ، مرحله شهرستانی خود را برگزار و اسامی نفرات برگزیده را برای رقابت در مرحله استانی به دبیرخانه مسابقات قران معاونت فرهنگی دادگستری اعلام نمایند.

وی خاطرنشان کرد : پس از مرحله استانی برگزیدگان برای حضور در مرحله منطقه ای که آبانماه سال جاری به میزبانی استان هرمزگان و با حضور 6 استان جنوب شرقی کشور برگزار خواهد شد معرفی خواهند گردید.

معاون فرهنگی دادگستری گفت : قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل ، درک مفاهیم ، حفظ موضوعی و حفظ در دو رده سنی خرد سال و بزرگسال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *