خانه / اخبار / اخبار قضایی / قرآن، حبل المتین آسمان است

قرآن، حبل المتین آسمان است

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، محمدرضا عرشیان در جلسه برنامه ریزی برگزاری مسابقات قران قوه قضاییه در مرحله استانی افزود : دستورالعمل زندگی رو به تعالی و رسیدن به کرانه های خوشبختی در قران است و باید درگیر و داد زندگی مادی و همچنین روزمرگی های زندگی امروزی ، فرصت انس با قران را برای کارکنان و خانواده ها خلق کرد.

وی با اشاره به امکان حضور نوادگان کارکنان در مسابقات قران کریم سال جاری قوه قضائیه ، اظهار داشت : قوه قضاییه با تنظیم دستورالعمل جدید مسابقات قران در پی فراهم آوردن فرصتی است که همه اعضای خانواده در رده ها و رشته های مختلف بتوانند در یک فضای رقابت سالم با قران مجالست و موانست پیدا کنند.

این مقام مسئول 4 شهریور را زمان برگزاری مسابقات مرحله استان مسابقات قران ذکر کرد و ابراز داشت : دستگاه های وابسته به قوه قضاییه و حوزه های قضایی باید تا 15 روز قبل از این تاریخ ، مرحله شهرستانی خود را برگزار و اسامی نفرات برگزیده را برای رقابت در مرحله استانی به دبیرخانه مسابقات قران معاونت فرهنگی دادگستری اعلام نمایند.

وی خاطرنشان کرد : پس از مرحله استانی برگزیدگان برای حضور در مرحله منطقه ای که آبانماه سال جاری به میزبانی استان هرمزگان و با حضور 6 استان جنوب شرقی کشور برگزار خواهد شد معرفی خواهند گردید.

معاون فرهنگی دادگستری گفت : قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل ، درک مفاهیم ، حفظ موضوعی و حفظ در دو رده سنی خرد سال و بزرگسال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

تأکید رییس قوه‌قضاییه بر تسریع در رسیدگی به مصدومان زلزله کرمانشاه

تأکید رییس قوه‌قضاییه بر تسریع در رسیدگی به مصدومان زلزله کرمانشاه   به نقل از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *