خانه / اخبار / اخبار قضایی / قلع و قمع بناهای غیر مجاز در حریم رودخانه جاجرود + عکس

قلع و قمع بناهای غیر مجاز در حریم رودخانه جاجرود + عکس

حیدر فتاحی دادستان عمومی و انقلاب پردیس در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی از قلع و قمع تعدای از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم و بستر رودخانه جاجرود خبر داد و گفت: پیروی گزارشات و شکایات متعدد اداره امور آب تهران بزرگ مبنی به ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم و بستر رودخانه جاجرود توسط تعدادی از سودجویان و متعرضین به انفال، دادستانی به عنوان مدعی العموم وارد شده و پس از انجام تشریفات قانونی در اجرای تبصره ۴ ماده ۲ قانون نحوه توزیع عادلانه آب دستور قلع و قمع و تخریب کلیه بناهایی که در حریم و بستر رودخانه بود را صادرکرد که امروز این احکام اجرایی شد.

 

 

وی با هشدار به مسئولان دستگاه‌های اجرایی تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید نظارت قانونی خود را در رابطه با پیشگیری از این جرایم انجام دهند. متاسفانه مسئولین اجرایی از باب نظارتی بسیار ضعیف هستند و بعضاً بخشدارها و دهیاران این تخلفات را به وقت به دستگاه قضایی گزارش نمی‌دهند.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی طبق قانون، برخورد سریع و قاطعی با اینگونه تخلفات داشته داشته و اجازه ارتکاب این اعمال مجرمانه را نمی‌دهد و این افراد را به اشد مجازات محکوم می‌کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

تأکید رییس قوه‌قضاییه بر تسریع در رسیدگی به مصدومان زلزله کرمانشاه

تأکید رییس قوه‌قضاییه بر تسریع در رسیدگی به مصدومان زلزله کرمانشاه   به نقل از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *