خانه / اخبار / اخبار قضایی / کارگاه آموزشی تربیت مدرس ویژه حفاظت و اطلاعات برگزار شد

کارگاه آموزشی تربیت مدرس ویژه حفاظت و اطلاعات برگزار شد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از اداره زندان‌های تهران، کارگاه آموزشی «تربیت مدرس دوره‌ مبانی حفاظت و اطلاعات» به مدت دو روز در مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت سازمان زندان‌ها برگزار شد.

دکتر اسمعیلی رییس مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت سازمان زندان‌ها در خصوص این دوره آموزشی گفت: کارگاه آموزشی «تربیت مدرس دوره‌ مبانی حفاظت و اطلاعات» با اساتید اعزامی از سوی حفاظت و اطلاعات قوه‌قضاییه برگزار شد.

وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی تدریس این کارگاه را برای پرسنل محترم حفاظت و اطلاعات در تمامی استان‌ها بر عهده خواهند گرفت.

شایان ذکر است پرسنل حفاظت و اطلاعات قوه‌قضاییه و سازمان زندان‌های کشور جهت ارزشیابی این کارگاه آموزشی در این کارگاه حضور داشتند.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *