خانه / اخبار / اخبار قضایی / كارگاه آموزشی مدیریت مهارت و دانش رفتار (امید) برگزار شد + عکس

كارگاه آموزشی مدیریت مهارت و دانش رفتار (امید) برگزار شد + عکس

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، کارگاه آموزشی مدیریت مهارت و دانش رفتار (امید) با همت اداره فرهنگی و مشارکت‎های مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با همکاری اداره کل بهزیستی استان برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگی و مشارکت‏‎های مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: دوره مدیریت مهارت و دانش رفتار(امید) یکی از دوره های اثر گذار بر روی گروه های هدف مختلف است.

بر این اساس و با توجه به بضاعت موجود تلاش شده است تا نسبت به اشائه این مدل بومی که به عنوان تنها دوره مهارت رفتاری کشور شناخته شده است همت ورزیده شود. بر این اساس برای گروه های مخاطب مختلف نسبت به طراحی و اجرای ان اقدام شده است.

وی افزود : توسعه این دوره مدیریت مهارت و دانش رفتار به عنوان یک دوره مهارت رفتاری اسلامی – شیعی در استان در زمره اهم اقدامات و در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و به فراخور آن پیشگیری از وقوع جرم قلمداد می شود.

گفتنی است؛ در آینده‎ای نزدیک کارگاه‎های دیگری با همین موضوع برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *