x
سایت وکیل / agency / مجری الجزیره شاه عربستان را به سخره گرف

مجری الجزیره شاه عربستان را به سخره گرف

مجری «الجزیره» شاه عربستان را به سخره گرفت

خبرگزاری فارس: مجری «الجزیره» شاه عربستان را به سخره گرفت

مجری شبکه «الجزیره» بیانیه عربستان سعودی درباره بازگشایی مسجدالاقصی به همت پادشاه این کشور را به سخره گرفت.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فیصل قاسم» مجری سوری شبکه الجزیره بیانیه دیوان پادشاهی عربستان درباره علت بازگشایی مسجدالاقصی را به تمسخر گرفت.

در این بیانیه، علت برچیده‌ شدن گیت‌های تردد، دوربین‌های هوشمند و غیره در برابر ورودی‌های مسجدالاقصی به تلاش‌های «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان نسبت داده شده که اکنون در سفر تفریحی مغرب است.

قاسم در صفحه توئیتر خود نوشت: سران عرب در حالی که در تفریح هستند، مسجدالاقصی را بازگشایی می‌کنند؛ اگر آنها الان فرمانده ارتش بودند چه می‌شد؟ حتما رُم را فتح می‌کردند و اندلس را بازپس می‌گرفتند.

وی افزود: طرف‌های عربی بسیاری پیروزی مسجدالاقصی را به خود نسبت دادند؛ با وجود اینکه این طرف‌ها اصلا جرأت نکردند بسته شدن مسجدالاقصی را محکوم کنند پس چگونه جرأت این را داشته باشند که اسرائیل را مجبور به بازگشایی مسجدالاقصی کنند.

پس از آنکه ۳ جوان فلسطینی در یکی از ورودی‌های مسجدالاقصی اقدام به انجام عملیات استشهادی کردند؛ این مسجد از ۱۴ جولای تا جمعه (دیروز) تحت تدابیر امنیتی رژیم صهیونیستی قرار داشت تا اینکه سرانجام این رژیم در برابر اراده و مبارزه ملت فلسطین تسلیم شد و تمام ورودی‌های مسجدالاقصی را بازگشایی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *