x
سایت وکیل / agency / مجوز استفاده از بازیکنان جدید باشگاه ا

مجوز استفاده از بازیکنان جدید باشگاه ا

رایزنی باشگاه استقلال برای گرفتن مجوز استفاده از بازیکنان جدید/ سازمان لیگ و کمیته انضباطی مستندات آبی‌ها را قبول می‌کنند؟

خبرگزاری فارس: رایزنی باشگاه استقلال برای گرفتن مجوز استفاده از بازیکنان جدید/ سازمان لیگ و کمیته انضباطی مستندات آبی‌ها را قبول می‌کنند؟

باشگاه استقلال امروز برای حل مشکل استفاده از بازیکنان جدید خود برای هفته دوم نامه‌ای با مستندات به سازمان لیگ ارجاع داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، استقلال از جمله تیم هایی است که از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان به عنوان یک باشگاه بدهکار باید تکلیف طلبکاران خود را مشخص می کرد. این تیم هفته گذشته درحالی از بازیکنان جدید خود استفاده کرد که سازمان لیگ فقط برای هفته اول بازی ها مجوز بازی بازیکنان جدید تیم را صادر کرد و به باشگاه استقلال تذکر داده شد تا قبل از شروع هفته دوم تکلیف طلبکاران خود را مشخص کند.

در همین زمینه پندار توفیقی معاون باشگاه  استقلال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارسعنوان کرد: امروز در نامه ای با ارائه مستندات در خصوص پرداخت ۳۰ درصد از بدهی به طلبکاران به سازمان لیگ مراجعه کردم و این نامه را در اختیار آقای بهاروند قرار دادم تا سازمان لیگ هم نامه ما با مستندات را به کمیته انضباطی بدهد سپس کمیته انضباطی با دیدن مستندات ما درخواست صدور مجوز برای استفاده از بازیکنان جدید استقلال را به آقای ساکت به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال بدهد.

وی افزود: من فکر می کردم میزان پرداختی ما به طلبکاران یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است اما امروز که به باشگاه رفتم و از قسمت مالی اعداد دقیق را پرسیدم متوجه شدم که ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از بدهی ها را پرداخت کرده ایم و طبق قانون اگر باشگاه استقلال از مجموع بدهی های خود که ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است ۱۰ درصد آن را پرداخت کرده باشد می تواند مجوز بگیرد و در واقع با مبلغی که ما به طلبکارانی که حکم کمیته انضباطی دارند پرداخت کرده ایم ۳۰ درصد بدهی های خود را داده ایم. ما این مستندات را در اختیار سازمان لیگ داده ایم و مراحل بعدی هم انجام می شود و به امید خدا مشکلی برای حل شدن مجوز بازیکنان نداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *