خانه / agency / مجوز دوره مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ور

مجوز دوره مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ور

مجوز دوره مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ورزشی صادر شد

ورزش پهلوانی و زورخانه ای
رییس مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای از دریافت مجوز برگزاری دوره کارشناسی مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ورزشی در ترم آینده این مرکز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بیژن شیری با اعلام این خبر اظهار داشت:  ارتقای منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه های یک سازمان از جمله فدراسیون های ورزشی از اولویت بالایی برخوردار است و آموزش و تحصیلات از مهمترین روش های ارتقاء منابع انسانی است.

رییس مرکزی علمی کاربردی پهلوانی و زورخانه ای در ادامه افزود: بر همین اساس بر آن شدیم تا با دریافت مجوز برگزاری دوره کارشناسی مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ورزشی در ترم آینده این مرکز قدم های موثری را در تربیت نیروی انسانی موثر و کارآمد در ورزش را برداریم.

شیری با اشاره به اینکه بر اساس مقررات دانشگاه جامع علمی کاربردی داوطلبین دارای مدرک دیپلم متوسطه بدون کنکور می توانند در این مرکز برای دوره های کاردانی و کارشناسی ثبت نام به عمل آورند گفت: در این مرکز دوره های آموزشی کارشناسی ناپیوسته  تغذیه ورزشی، کارشناسی ناپیوسته  مدیریت اماکن ورزشی، کاردانی تربیت بدنی، مربیگری ورزش پهلوانی و  زورخانه ای، کاردانی تربیت بدنی، مربیگری آمادگی جسمانی و کاردانی تربیت بدنی مربیگری پایه کشتی برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *