x
سایت وکیل / agency / محمدزاده عطایا بازیکن فوق‌العاده‌ا

محمدزاده عطایا بازیکن فوق‌العاده‌ا

محمدزاده: عطایا بازیکن فوق‌العاده‌ای است

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن، گفت: ربیع‌ عطایا بازیکن فوق‌العاده‌ای است و با تاکتیکی که قلعه‌نویی برای او در نظر گرفته بهتر هم خواهد شد.
به گزارش وانانیوز،  در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال دو تیم ذوب آهن و گسترش فولاد به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی ۳ بر صفر به سود ذوب آهن به پایان رسید.

وحید محمدزاده بازیکن تیم ذوب آهن گفت: بازی به بازی خوب می‌شویم و امروز مزد زحماتمان را گرفتیم. در طول هفته مصمم بودیم که سه امتیاز بازی را کسب کنیم و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. ذوب آهن تیم خوبی است و خدا را شکر ساختار خوبی دارد نه به خاطر اینکه امروز برنده شدیم. این برد چیزی از ارزش‌های گسترش را کم نمی‌کند. ما هدف‌های بزرگی داریم، هدف اصلی همه بچه‌ها قهرمانی است. به نظرم چیزی کم نداریم و جنس ما جور است.
وی در پاسخ به این سوال که کار کردن با قلعه‌نویی چطور است، گفت: خیلی خوب است.
محمدزاده درمورد بازی ربیع عطایا گفت: ربیع بازیکن فوق‌العاده‌ای است مخصوصا از زمانی که قلعه‌نویی آمده و نکات تاکتیکی برای او در نظر گرفته بهتر شده و بهتر هم خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که گل شما و رجب‌زاده گل‌های خوبی بود درمورد این دو گل بگویید، گفت: خیلی خوشحالم که توانستم یک سهم کوچکی در پیروزی ذوب آهن داشته باشم. فرقی ندارد که چه کسی گل زده است همه ما امروز تلاش کردیم تا تیم نتیجه بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *