x
سایت وکیل / agency / محمد نوازیدربی امیدها باید در زمین بی

محمد نوازیدربی امیدها باید در زمین بی

محمد نوازی:دربی امیدها باید در زمین بی‌طرف برگزار می‌شد/ نورافکن و قائدی روحیه تیم را بالا می‌برند

نوازی

سرمربی تیم امید استقلال گفت: دربی امید‌ها باید در یک استادیوم بی‌طرف برگزار می‌شد اما با این حال ما در بازی امروز به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، دربی امیدها بین دو تیم استقلال و پرسپولیس عصر امروز برگزار می‌شود و همانطور که دربی در رده بزرگسالان هم حساسیت زیادی دارد دربی رده‌های پایه این دو تیم هم از حساسیت زیادی برخوردار است و دو تیم برای پیروزی به میدان می‌روند.

محمد نوازی سرمربی امیدهای استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد شرایط دربی در رده امیدها گفت:«بازی پرسپولیس و استقلال بخاطر شرایط خاصی که دارد همیشه حساسیت‌های زیادی دارد و این حساسیت‌ها به بازی‌های این دو تیم در رده‌های پایه هم کشیده شده‌است. شرایط تیم ما خوب است و ۴ هفته است که در رقابت‌های امید تهران بازی می‌کنیم و روزبه روز هم شرایط تیم بهتر می‌شود. خوشبختانه با تصمیم کادر فنی بزرگسالان امید نورافکن و مهدی قائدی هم برای این بازی دراختیار تیم امید قرار می‌گیرند که امیدوارم با حضور این بازیکنان هم از نظر فنی و هم از نظر روحیه در سطح بالایی قرار بگیریم.»

نوازی در خصوص مشکلات برگزاری بازی دربی امیدها بیان کرد: «بازی دربی امیدها را می توانستیم در شرایط بهتری و در ورزشگاه بزرگتری برگزار کنیم. ورزشگاهی که قرار است این بازی در آن برگزار شود ظرفیت زیادی ندارد ضمن اینکه چمن این زمین هم مصنوعی است. این بازی را باید در یک استادیوم بی‌طرف می‌گذاشتند که ظرفیت بیشتری هم داشته باشد. ضمن اینکه چمن مصنوعی بازیکنان را خسته می‌کند و باعث می‌شود نتوانند توانایی‌های خودشان را به نمایش بگذارند.»

سرمربی تیم امید استقلال در مورد حضور بازیکنان امید در تیم بزرگسال این تیم گفت: «همه بازیکنانی که در تیم امید حضور دارند پتانسیل بازی در تیم بزرگسالان را هم دارند. همه جوان و انگیزه‌دار هستند اما حضور آنها در تیم اصلی استقلال بستگی به نظر کادر فنی دارد. بازیکنان امیدها قراردادهای بلند مدت با باشگاه دارند و در صورت صلاحدید کادر فنی می‌توانند در رده بزرگسالان هم به میدان بروند.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *