خانه / اخبار / اخبار قضایی / مدیرعامل سابق «پدیده شاندیز» بازداشت شد

مدیرعامل سابق «پدیده شاندیز» بازداشت شد

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، محسن پهلوان مقدم مدیرعامل سابق شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز روز گذشته به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد احضار شده و سپس به دستور مقام قضایی بازداشت و روانه زندان شد.

قاضی غلامعلی صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی با تأیید این مطلب در گفت‌وگویی اعلام کرد: پس‌ازآن که گزارش‌هایی از جرائم و تخلفات در شرکت «پدیده» به دادسرای مشهد رسید، اقدامات قضایی دراین‌باره صورت گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد پیش از این نیز در گفت‌وگو با عنوان کرده بود که فرصت‌های بسیار خوبی به مسئولان سابق این شرکت داده شد؛ اما علی رغم تلاش‌های صورت پذیرفته از سوی ستاد تدبیر و مسئولان قضایی متأسفانه آن‌ها از این فرصت‌ها استفاده نکردند.

در همین زمینه : از دستور پلمب دادستانی تا معرفی اعضای هیئت مدیره جدید/ رایزنی با بانک‌ها و سرمایه گذاران به منظور ادامه فعالیت شرکت پدیده

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *