Home / اخبار / اخبار دادگستری / منازل مصادره‌ای قاچاقچیان مواد مخدر به مراکز بازپروری ترک اعتیاد تبدیل می‌شود

منازل مصادره‌ای قاچاقچیان مواد مخدر به مراکز بازپروری ترک اعتیاد تبدیل می‌شود

یوسف سبحانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی بیان کرد: منازل مصادره‌ای قاچاقچیان مواد مخدر به مراکز بازپروری ترک اعتیاد تبدیل می شود.

وی گفت: اعتیاد سرمنشأ بسیاری از معضلات اجتماعی است و خیلی از سرقت‌ها، تکدی‌گری‌ها و طلاق‌ها منشأ آن اعتیاد است .

این مقام قضایی از عزم جدی دستگاه قضائی در برخورد با جرائم خشن خبر داد وافزود: عزم دستگاه قضایی این شهرستان در برخورد و مبارزه با موادمخدر به ویژه خرده‌فروشی جدی است.

دادستان عنبرآباد با بیان اینکه با دستورات قضائی ده‌ها منزل خرده‌فروش وقاچاقچیان مواد مخدر ضبط شده است،افزود:با هماهنگی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان توانستیم بعضی از این منازل را در اختیار انجمن‌های ترک اعتیاد قرار بدهیم.

سبحانی اظهار کرد: با توجه به افزایش سطح عمومی اطلاعات مردم در سطح شهرستان و فعالیت گسترده نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی و برخورد قاطع دستگاه قضایی با موارد ناامنی به‌ویژه جرائم خشن، شاهد رشد فزاینده و احساس امنیت مطلوبی در سطح شهرستان هستیم.

دادستان عنبرآباد همچنین گفت: عنبرآباد با پدیده خرده‌فروشی موادمخدر به‌ویژه خرده‌فروشی موادمخدر صنعتی مواجه است و در این زمینه با همفکری که با نیروی انتظامی و شورای مبارزه با موادمخدر و دیگر ارکان فعال در عرصه موادمخدر به عمل آمد اقدامات مناسبی در راستای برخورد با خرده‌فروشان صورت گرفت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *