خانه / اخبار / اخبار قضایی / نانوایان متخلف تعزیر شدند

نانوایان متخلف تعزیر شدند

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، حسین حسن پور، مدیر کل تعزیرات حکومتی گلستان از رسیدگی به پرونده تخلفات ۲۲۱ نانوایی در شعب استان خبر داد.

وی این پرونده ها را شامل تقلب در کسب و عدم رعایت موازن بهداشتی عنوان و اظهارکرد: این پرونده ها از ابتدای سال جاری و حسب گزارش دانشگاه علوم پزشکی، بازرسی و نظارت بر اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین در جریان برگزاری گشتهای مشترک نظارتی تشکیل و به شعب ویژه بهداشت تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

حسن پور افزود: پس از رسیدگی به این پرونده ها و انجام مراحل دادرسی در شعب تعزیرات حکومتی استان، تخلفات محرز و عوامل تخلف برابر قانون به پرداخت جزای نقدی جمعا به مبلغ ۴۰۹ میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شدند.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *