x
سایت وکیل / agency / نباید در حوزه قرآن، عترت و نماز سلیقه‌

نباید در حوزه قرآن، عترت و نماز سلیقه‌

حوزه قرآن، عترت و نماز برخورد سلیقه ای را نمی پسندد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش قزوین:

حوزه قرآن، عترت و نماز برخورد سلیقه ای را نمی پسندد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش قزوین با اشاره بر این که کار باید در چهارچوب ضوابط اداری و سیستمی باشد، گفت: در حوزه قرآن، عترت و نماز نباید سلیقه ای عمل شود.


به گزارش خبرنگار پانا قزوین، جلسه دو ماهانه کارشناس مسئولان و کارشناسان قرآن، عترت و نماز نواحی و مناطق استان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی استان و کارشناسان اداره قرآن، عترت و نماز استان در محل اتاق جلسات معاونت پرورشی و فرهنگی برگزار گردید.

حجت الاسلام علی انصاری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قزوین در این جلسه با تقدیر از زحمات دلسوزانه رییس سابق اداره قرآن، عترت و نماز استان و کلیه زحمتکشان و خادمان توجه به سه منشور نورانی قرآن، عترت و نماز و علم و اخلاق را مهمترین راه احیاء معارف اهل بیت علیهم السلام بیان نمود.

وی در ادامه با اشاره بر این که کار باید در چهارچوب ضوابط اداری و سیستمی باشد، گفت: در حوزه قرآن، عترت و نماز نباید سلیقه ای عمل شود.

وی ضمن تبریک حضور و قبول مسئولیت کارشناسان جدید برخی از مناطق و تجلیل از زحمات کارشناسان قبلی خواستار تداوم حضور کارشناسان سابق در این حوزه شدند.

انصاری با تأکید بر ضرورت اجرای طرح کیفیت بخشی در راستای کاهش حجم فعالیت ها و متناسب سازی آن ها با شرایط و توانمندی های مدارس مختلف در سطح استان به لحاظ منابع مالی و نیروی انسانی، اظهار کرد: برنامه ها باید مهندسی فرهنگی شود و این مهندسی ابتدا باید از اعتقادات درونی اشخاص شروع شود و به تدریج آثار آن در برنامه ها و فعالیت ها نمود یابد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قزوین تصریح کرد: افرادی که در این حوزه فعالیت می نمایند باید با خلوص نیت و به دور از منیت ها به این مهم بپردازند تا آثار و برکات این اعمال درجامعه  تاثیر گذار و ماندگار باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *