خانه / اخبار / اخبار قضایی / نشست مشترک رئیس دادگستری شهرستان جلفا با مسئولین نیروی انتظامی

نشست مشترک رئیس دادگستری شهرستان جلفا با مسئولین نیروی انتظامی

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی دادگستری جلفا، جلسه مشترکی با حضور جلیل افلاکی رئیس دادگستری شهرستان جلفا و جواد علیزاده دادستان عمومی و انقلاب جلفا با فرماندهی نیروی انتظامی و رؤسای کلانتریها و فرماندهان پاسگاهها و مسئولین واحدهای مختلف نیروی انتظامی شهرستان در محل دفتر کار رئیس دادگستری در جهت ایجاد هماهنگی های لازم و ارتقاء سطح روابط وب ررسی مشکلات کاری مشترک برگزار شد.

دراین جلسه رئیس دادگستری شهرستان جلفا با اشاره به ضرورت اهتمام جدّی و دقت و سرعت مسئولین انتظامی در انجام امور، بالاخص اجرای دستورات قضایی و انجام به موقع ابلاغ اوراق قضایی که در کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها اهمیت بسزایی دارد تأکید نموده و توجه به این بخش و بکار گیری نیروهای توانمند و مجرب در این موارد را خاطر نشان شد.

جلیل افلاکی همچنین با اشاره به بازرسی توسط شخص وی و دادستان جلفا از کلانتری ها و پاسگاهها و مراکز انتظامی صورت گرفته بود، وضعیت عملکرد این واحدها را مطلوب ارزیابی و مراتب تقدیر خود را اعلام کرد.

دادستان عمومی و انقلاب جلفا نیز ضرورت ارسال به موقع گزارشات راجع به وقوع جرائم و اجرای سریع دستورات قضایی را متذکر شد.

سرهنگ دهقانی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان نیز آمادگی کامل این نیرو در جهت اجرای قانون و انجام وظایف محوله را اعلام کرد.

در ادامه رؤسای کلانتری ها و فرماندهان پاسگاه ها و مسئولین واحدهای مختلف به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند که دستورات لازم صادر و ارشادات مورد نیاز نیز در این خصوص صورت گرفت وت دابیر و تصمیمات لازم در جهت انجام هر چه بهتر امور اتخاذ شد.

انتهای پیام/



پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *