x
سایت وکیل / اخبار / اخبار قضایی / پرونده قضایی در ارتباط با آتش سوزی خطوط پلی اتیلن غرب کشور تشکیل نشده است

پرونده قضایی در ارتباط با آتش سوزی خطوط پلی اتیلن غرب کشور تشکیل نشده است

بیژن سوری رئیس دادگستری شهرستان پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با اشاره به حادثه آتش سوزی در خط لوله انتقال نفت در پلدختر گفت: بر اثر این آتش سوزی شرکت پلی اتیلن که دارای خط لوله انتقال نفت بوده و مربوط به انتقال خوراک شرکت‌های پتروشیمی خرم آباد، کرمانشاه، کردستان و آذربایجان است، دچار حریق شده بود.

این مقام قضایی ادامه داد: این حریق در شمال شهرستان پلدختر اتفاق افتاد که با تلاش مسئولین شهرستانی و با بکارگیری امکانات و تجهیزات و ماشین‌های آتش نشانی آتش سوزی پس از چند ساعت مهار شد که البته چند نفر بصورت سطحی مصدوم شده اند.

سوری تصریح کرد: طبق اطلاعات موثق، موضوع حریق عمدی نبوده و به احتمال قوی خطای انسانی باعث وقوع حادثه گردیده است. البته شرکت پایندان در همان نقطه در حال انتقال لوله گاز است و شرکت پلی اتیلن مدعی است که بیل مکانیکی شرکت پایندان که در حال لوله گذاری بوده است با لوله انتقال نفت برخورد کرده و باعث آتش سوزی شده است.

رئیس دادگستری پلدختر در پایان گفت: تاکنون هیچ گونه پرونده قضایی تشگیل نگردیده است و در صورت ادعای مطالبه خسارت از ناحیه شرکت متضرر موضوع بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *