خانه / مشاوره وکیل مالیات / وکیل مالیات شرکت / چه مسئولیت مالیاتی یک عضو هیئت مدیره شرکت انحلال یافته بامسئولیت محدود دارد؟

چه مسئولیت مالیاتی یک عضو هیئت مدیره شرکت انحلال یافته بامسئولیت محدود دارد؟

در سال 77عضو هیئت مدیره ( 25 درصد ) شرکت خدماتی با مسئولیت محدودشدم ، پس از دوسال عضویت شرکت منحل اعلام و مدیر تصفیه تعیین می شود. حال پس از گذشت تقریبا 14 سال اعلام نموده اند که شرکت به مالیات بدهکار است. مدیر تصفیه فوت کرده مدارک در دسترس نمیباشد مالیات خودش بدون سوابق محاسبه نموده است و… سوال این است آیا با وجودمدیرعامل اینجانب مسئولیت در قبال مالیات دارم؟ اگر جواب مثبت است چه عواقبی منتظر من میباشد؟ و چه میزان به من تعلق میگیرد؟

با سپاس فراوان

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

چگونه میتوان نسبت به مطالبه لاشه چک اقدام نمود؟

با سلام. شوهرم از من 9 فقره چک 100 میلیون تومانی در وجه حامل به صورت امانت گرفت تا بعد از گرفتن مجوز شهرداری برای ساخت مجتمع مسکونی چکهایم را به بنده باز گرداند. ولی بعد از گرفتن چکها مرا مجبور به طلاق بدون پرداخت نفقه و مهریه کرد و قرار شد بعد از جاری شدن صیغه طلاق چکهایم را به جای مهریه ام به من برگرداند. ولی بعد از اجرا صیغه طلاق چکها را به بنده برنمیگرداند. لازم به ذکر است بنده چون راضی به دادن چک نبودم چکها را مفقودی زده بودم و از دادگاه نامه هم گرفته بودم. لطفا مرا راهنمایی کنید که من برای گرفتن لاشه چکهایم و جلوگیری از سوء استفاده از چکهایم چکار کنم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *