خانه / اخبار / اخبار قضایی / کارگاه آموزشی کنترل شورش و اغتشاش در مواقع بحران در زندان میانه

کارگاه آموزشی کنترل شورش و اغتشاش در مواقع بحران در زندان میانه

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان این کارگاه آموزشی با درخواست یگان حفاظت زندان از نیروی انتظامی وتوسط فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی میانه و کادر این یگان ، سروان هدایتی و ستوان دوم اصغری برگزار شد.

ابراهیمی ، فرمانده یگان حفاظت زندان میانه گفت : برگزاری این نوع کلاس های آموزشی برای ارتقای کارآئی نیروهای یگان حفاظت زندان برای جلوگیری و مقابله با هرنوع ناآرامی ها و مقابله با شورش و اغتشاش احتمالی لازم بوده و تکرار منظم آنها نیز ضروری است.

حسن سلیمانی ، رئیس زندان میانه نیز از مساعدت های فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان در خصوص تعامل خوب با زندان و برگزاری این کلاس های آموزشی را در طول سال تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *