خانه / اخبار / اخبار قضایی / کاهش درصد نقض آرا در محاکم تجدیدنظر / برگزاری جلسات هم اندیشی قضایی در راستای تسریع در رسیدگی‌ها

کاهش درصد نقض آرا در محاکم تجدیدنظر / برگزاری جلسات هم اندیشی قضایی در راستای تسریع در رسیدگی‌ها

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، عبدالله کشاورز در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مجتمع قضایی مجتمع باهنر با ارایه گزارشی از عملکرد خود گف: ما شعبات حقوقی را در این مجتمع به دو شعبه افزایش دادیم و موافقت ایجاد ۵ شعبه دیگر را نیز در این مجتمع را اخذ کردیم.

وی ادامه داد:جلسات هم اندیشی قضایی در این مجتمع هر روز برگزار می‌شود و برای ارایه خدمات بهتر به مراجعین راهگشا بود. در این جلسات تجربیات به اشتراک گذاشته می‌شد و همین موضوع باعث شد پرونده‌های قضایی با کیفیت مطلوبی مورد رسیدگی قرار بگیرد.

کشاورز تصریح کرد:علی رغم افزایش وارده هایی که داشتیم اما آمار عملکرد ما چه در شوراهای حل اختلاف محاکم و شعبات حقوقی و خانواده مطلوب بوده است.

سرپرست سابق مجتمع قضایی شهید باهنر خاطرنشان کرد: از نظر کیفی درصد نقض آرا این مجتمع درمحاکم تجدیدنظر بسیار پایین آمده بود به طوری که به ۲/۵ درصد رسیده بود.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.