خانه / اخبار / اخبار قضایی / کسب مقام اول استانی توسط تیم قرآنی سربازان زندان تایباد

کسب مقام اول استانی توسط تیم قرآنی سربازان زندان تایباد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی زندان تایباد، ششمین دوره مسابقات قرآنی استانی سربازان وظیفه با شرکت ۳۳ نفر در رشته های مختلف قرآن کریم به میزبانی زندان مرکزی مشهد برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم قرآنی سربازان وظیفه زندان تایباد را وظیفه ها شکوری، رحیمی، علی خواجه، لطیفی و کریمی تشکیل که در مجموع موفق به کسب مقام اول شدند.

بیات رئیس زندان ضمن قدر دانی از مقام آوران قرآنی بیان داشت: جا دارد این نخبگان قرآنی که به برکت انقلاب اسلامی، خون شهیدان و اهتمام ویژه مقام عظمای ولایت، رشد و تربیت یافته‌اند، در رسانه‌ها به مردم عزیز، نسل جوان و نوجوان معرفی شوند تا شاهد گسترش روز‌افزون فرهنگ و آموزه‌های قرآنی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در تربیت ۱۰ میلیون حافظ و قاری قرآن در ایران عزیز باشیم.

انتهای پیام/

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *