خانه / اخبار / اخبار دادگستری / کمک ۳۰۰ میلیونی خیرین درجشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

کمک ۳۰۰ میلیونی خیرین درجشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی از کمک ۳۰۰ میلیون تومانی خیرین در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد درمرکز استان گلستان خبرداد.

وی گفت: کارگروهی برای شناسایی و دعوت از خیرین در مرکز استان گلستان تشکیل شده است تا با کمک آنها تعداد بیشتری از زندانیان جرائم غیرعمد از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگردند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان در ادامه افزود: ۳۴۰ زندانی جرائم غیرعمد در انتظار آزادی هستند که امیدواریم با کمک خیرین زمینه آزادی این تعداد زندانی از زندان‌ها فراهم شود.

هاشمیان همچنین از کاهش ۲۴ درصدی ورودی به زندان ها خبرداد و گفت: آمار ورودی به زندان ها کاهش یافته است اما متاسفانه شاهد رشد ۱۷ درصدی جرائم غیرعمد و مالی در زندان ها هستیم.

این مسئول عالی قضایی اضافه کرد: کارخانه پنیر صباح مبلغ ۲۰۰ میلیون تجهیزات به زندان، انجمن حمایت زندانیان و ستاددیه استان و مبلغ ۳۵ میلیون تومان در جشن گلریزان آزادی زندانیان اهدا کرده است.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

حرکت خدمتگزاران نظام باید بر محور عدالت و خدمت شایسته به مردم باشد

اسماعیلی گفت: مردم درزندگی اجتماعی و فردی باید عدالت مدار و نیکوکار باشند. همه خدمتگزاران نیز باید در هر حوزه و میدانی، حرکتشان برمحور عدالت و در مسیر احسان، نیکوکاری و خدمت شایسته به مردم و جامعه باشد.