x
سایت وکیل / اخبار / گردهمایی مسئولان فرهنگی و روابط عمومی دادگستری استان کرمان برگزار شد

گردهمایی مسئولان فرهنگی و روابط عمومی دادگستری استان کرمان برگزار شد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، حجت الاسلام و المسلمین عباس اسدی از برگزاری دوره آموزشی وتوجیهی ویژه مسئولان فرهنگی وروابط عمومی حوزه‌های قضایی استان با حضور اساتید برجسته کشوری خبر داد.

وی اظهار داشت: این دوره آموزشی از صبح امروز ۲ خرداد با سخنرانی رئیس کل دادگستری استان کرمان آغاز و به مدت سه روز در محل سالن اجتماعات معاونت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمان ادامه خواهد یافت. 

معاون فرهنگی دادگستری استان کرمان افزود: در اولین روز این گردهمایی مسئولان فرهنگی حوزه‌های قضائی ضمن آشنایی با حوزه عملکرد فرهنگی در بخش‌های مختلف از جمله فرهنگ دینی وسازمانی ونیز فرهنگ عمومی حقوقی جامعه، بتوانند در سال جدید با روش‌های جدید با سرعت عمل در روش‌های معمول بازدهی لازم در جهت رسیدن به اهداف تعیین شده ۹۶ را کسب کنند.

حجت الاسلام اسدی ادامه داد: در دومین روز این گردهمایی نیز مسئولان روابط عمومی حوزه‌های قضائی با علم روابط عمومی بیشتر آشنا شده و مباحث آموزشی آشنایی با افکار عمومی، شبکه‌ها و فضای مجازی وارتباطات را بیشتر فرا می‌گیرند.

این مقام قضائی تصریح کرد: در این دوره آموزشی، از اساتید برجسته کشوری جهت انتقال جدیدترین مطالب مورد نیاز مسئولان فرهنگی و روابط عمومی بهره گرفته می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: این دوره آموزش به منظور آموزش و ارزیابی عملکرد مسئولان فرهنگی و روابط عمومی در سال ۹۵ برگزار گردیده است و در روز پایانی دوره ضمن ارزیابی عملکرد حاظرین در سال ۹۵ از نفرات برتر تقدیر بعمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

منبع میزان آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *