آخرین اخبار
خانه / مشاوره وکیل ملکی / وکیل حق کسب پیشه و تجارت / آیا اجاره ی ساختمان برای مدرسه مشمول ماده ۵۳ قانون مالیات مستقیم خواهد شد؟

آیا اجاره ی ساختمان برای مدرسه مشمول ماده ۵۳ قانون مالیات مستقیم خواهد شد؟

بله مالیات بر اجاره تعلق خواهد گرفت زیرا ماده ۵۳ قانون مالیات های مستقیم به صراحت بیان میکند که در صورتیکه ملکی حتی در جهت امور خیریه و عام المنفعه اجاره گرفته شود باید مالیات آن پرداخت گردد مگر اینکه اجاره ای دریافت نشود.

موید باشید

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

ایا این معامله وجه قانونی دارد .?

باعرض سلام و درود...           **   ایا این معامله وجه قانونی دارد .?

   ایا امکان دارد معامله ای انجام گیرد وقول نامه ای وجود ندار حتی یک دستخط معمولی یا شاهدت شفاهی  , و ردی از رد و بدل کردن پول یا چک , کسی که این مغازه رو ۲۵سال هست در تصرف دارد   ومحل کسب کارش هست اطلاع نداشته باشد ولی سند ملکیت تغییر نام بیابد . صاحب ملک فرشنده هم ۴۰ روز یعد از تاریخ انتقال سند فوت نموده. ( مرگ طبیعی چون سرطان داشته).
    ایااین معامله وجه قانونی دارد ?. چه دادخواستی می شود تنظیم کرد.?
Mohamad zaeem/ Semnan/09193322631

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *