آخرین اخبار
خانه / مشاوره وکیل امور اداری و دولتی / وکیل دیوان عدالت اداری / آیا برای دختران بالای ۱۸سال جهت اخذ پاسپورت و خروج از کشور اجازه جد پدری ضروری است؟

آیا برای دختران بالای ۱۸سال جهت اخذ پاسپورت و خروج از کشور اجازه جد پدری ضروری است؟

خیر از ماده ۱۸ قانون گذرنامه، چنین برداشت می‌شود که اگر زن غیرشوهرداری، به سن کبر( ۱۸) رسید، همانند مردان نیازی به اذن ولی ندارد.

موید باشید

این مطلب رو هم چک کنید

آیا حقوق مستمری مادر بزرگ به نوه اش خواهد رسید؟

باسلام من تنها وارث مادر بزرگم هستم پدرم فوت شد وعمویم شهید حلا مراقبت از مادر بزرگمم به عهده من است ایا میشود حقوق ایشان را بعد فوت من از بنیاد شهید دریافت کنم چگونه باید اقدام کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *