آخرین اخبار
خانه / مشاوره وکیل قراردادها / وکیل قرارداد مشارکت در ساخت / آیا توافق مالک و شریک در قرار داد مشارکت در ساخت در خصوص جرایم احتمالی کمیسیون ماده صد شهرداری معتبر میباشد؟

آیا توافق مالک و شریک در قرار داد مشارکت در ساخت در خصوص جرایم احتمالی کمیسیون ماده صد شهرداری معتبر میباشد؟

طبق ماده ۱۰ قانون مدنی در صورتی که مالک و سازنده توافق نمایند در صورت در نظر گرفتن جریمه توسط شهرداری ،سازنده مسئول باشد صحیح و معتبر میباشد.

در پیش فروش آپارتمان در صورتی که ملک بصورت نیمه ساز خریداری شود میتوانید برای اتمام ساخت قرارداد مشارکت در ساخت منعقد نمایید.

با احترام

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

سه روز مرخصی بعد از عقد در صورتیکه محاسبه نشده باشد کارگر چه اقدامی میتواند انجام دهد؟

با سلام
 من بعد از تاریخ عقدم سه روز مرخصی باید میگرفتم که قانون وزارت کار میباشد ولی متاسفانه برای من غیبت ثبت شد آیا راه حلی برای اینکه بیمه من در این سه روز ثبت شود وجود دارد یا خیر؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *